الکام استارز

الکام‌پیچ

فرصتی برای ارائه و دیده شدن

با شرکت در الکام‌پیچ، این فرصت را پیدا خواهید کرد که کسب‌و‌کارتان را برای پنلی از داوران خبره ارائه کنید و نظرشان را بدانید. الکام‌پیچ به هر استارت‌آپ کمک می‌کند که ببیند مخاطبان کسب‌و‌کارش در مورد آن چه طور فکر می‌کنند. با شرکت در الکام‌پیچ، می‌توانید ببینید که این افراد موثر و موفق و باتجربه در مورد کسب‌وکار شما چه نظری دارند. ما پنلی از این داوران را پیش رویتان قرار می‌دهیم تا نظرشان را بدانید. این که از این اطلاعات چه استفاده‌ای می‌کنید، کاملا به وضعیت و تصمیم خودتان بستگی دارد. ما سعی می‌کنیم داورانی را انتخاب کنیم که بتوانند بازخورد واقع‌بینانه‌ای را به شما بدهند. پس اگر این اطلاعات برایتان مفید است، در الکام‌پیچ شرکت‌ کنید. و البته امسال هم مثل سال‌های قبل، جوایزی برای تیم‌هایی که از دید داوران بهترین بودند، خواهیم داشت.

اگر تیم شماعلاقه مند به حضور در الکام پیچ است، برای آشنایی بیشتر با فرآیند رقابت و سوالات احتمالی، برای ثبت نام اینجا اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

آوردگاه سرمایه

جذب سرمایه و سرمایه گذار

آوردگاه سرمایه یکی از اجزای اصلی الکام استارز محسوب می‌شود و کمک می‌کند سرمایه‌گذاران با استارتاپ‌ها و کسب‌کارهای نو آشنا شوند و بتوانند روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کنند. به همین منظور الکام استارز در نظر دارد با دریافت اطلاعات کسب‌‌کارها و ارائه آنها به سرمایه‌گذاران کمک کند تا جذب سرمایه و سرمایه گذار با سهولت بیشتری برای استارتاپ‌ها انجام گیرد. این برنامه نیز همانند سایر برنامه‌های جانبی الکام استارز، به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

بخش آوردگاه سرمایه این دوره از رویداد امسال قرار است با همکاری بیش از ۲۰ مجموعه سرمایه‌گذاری به صورت آنلاین شرایط جذب سرمایه تیم‌های برتر را فراهم کند.

اگر استارتاپ شماعلاقه مند به حضور در آوردگاه سرمایه است، برای آشنایی بیشتر با سرمایه گذاران این برنامه، برای ثبت نام اینجا اینجا را کلیک کنید. 

فایل اطلاعات تکمیلی را از اینجا دانلود نموده و پس از تکمیل در مراحل ثبت نام خود با فرمت wordبارگذاری نمایید.

اگر به عنوان شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر،علاقه مند به حضور در آوردگاه سرمایه هستید، از این لینک اقدام به ثبت درخواست کنید.
برای دانلود فایل راهنما مربوط اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

پاویون شتاب

 

در سال ۹۸ شتابدهی الکام استارز با تغییر رویکرد مثبت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور از برنامه محدود اتاق شتاب به پاویون شتاب تغییر کرد تا هم‌افزایی شتابدهنده ها در فضایی متمرکز و تجمیع امکانات الکامپ برای اطلاع رسانی و هدایت بازدیدکنندگان و پاسخگویی به نیازهای حوزه شتابدهی باشد. امسال نیز با توجه به رویکرد آنلاین الکام استارز، خدمات مشاوره و آماده‌سازی تیم‌ها برای جذب سرمایه در پاویون شتاب به صورت رایگان در اختیار استارتاپ‌ها قرار دارد.

اگر تیم شماعلاقه مند به حضور در پاویون شتاب است، برای آشنایی بیشتر با مشاوران و زمینه فعالیت آنان، برای ثبت نام اینجا اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.