ثبت‌نام مسابقات آنلاین مهارتی سازمان فنی و حرفه‌ای در الکامپ

سازمان فنی و حرفه ای در نمایشگاه الکامپ، ثبت نام شرکت در مسابقات آنلاین مهارتی (ایران کامپت) را آغاز کرد.

ستاد خبری الکامپ 24- آرش بهرامی مدیرکل دفتر توسعه برنامه ریزی آموزشی سازمان فنی و حرفه‌ای با اشاره به برنامه‌های این سازمان برای افزایش مهارت آموزی مخابان فنی و حرفه‌ای در کشور گفت: این مسابقات در 3 قالب طراحی کاراکتر انیمیشن، فیلم آموزشی مهارتی و مسابقه عکاسی در زمینه آموزش‌های مهارتی برگزار می‌شود که شروع ثبت نام در نمایشگاه الکامپ آغاز شده و تا 20 مردادماه جاری ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه متقاضیان می‌توانند آثار خود را در سایت irancompet.com بارگذاری کنند، افزود: داوری این مسابقات پس از اتمام مهلت ارسال آثار آغاز می شود و نتایج تا 30 مردادماه اعلام خواهد شد.

بهرامی با اشاره به مجموعه خدمات الکترونیکی سازمان فنی و حرفه ای که درقالب میز خدمت الکترونیکی در نمایشگاه الکامپ ارائه شده است، گفت: ثبت نام در دوره آموزش آزمون‌های فنی و حرفه‌ای، دریافت کارت ورود به جلسات و دریافت موضوعات مرتبط با اطلاع رسانی این سازمان از طریق وبسایت و اپلیکیشن از جمله خدماتی است که توسط این سازمان ارائه می شود.

مدیرکل دفتر توسعه برنامه ریزی آموزشی سازمان فنی و حرفه ای کشور با بیان اینکه امکان دریافت این خدمات از طریق شماره پیامکی 63167 نیز ممکن است، افزود: برگزاری مسابقات ملی مهارت از جمله خدمات مورد توجه متقاضیان سازمان فنی وحرفه ای است و به این ترتیب سامانه اطلاع رسانی برپایه وب، اپلیکیشن و پیامک برای دسترسی به اطلاعات این مسابقات طراحی شده است.

وی گفت: سازمان فنی و حرفه‌ای سالیانه بالغ بر 1.5 میلیون نفر مخاطب دارد که مخاطبان آن را افراد حقیقی و سازمان‌های خصوصی و دولتی تشکیل می‌دهند.