عدم افزایش قیمت ها یکی از دلایل حضور گسترده شرکت کننده ها

مدیر اجرایی الکامپ: عدم افزایش قیمت ها یکی از دلایل حضور گسترده شرکت کننده ها

مدیر اجرایی الکامپ با اشاره به تورم چند درصدی از سال پیش تا کنون اعلام کرد: یکی از عوال حضور گسترده شرکت کنندگان عدم افزایش قیمت مشارکت در نمایشگاه است.

رضا حیدری، مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ در نشست خبری روز دوم برپایی نمایشگاه که با حضور رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای برگزار شده به سوالات خبرنگاران درباره نحوه برپایی این نمایشگاه پاسخ داد.
رضا حیدری، مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ 2019 درباره دشواری برگزاری این نمایشگاه عنوان کرد: نمایشگاه الکامپ فرایند 4 روزه است اما ما از ماه ها قبل برای آن برنامه ریزی کرده ایم ودر بخشهای مختلفی نسبت به سال های گذشته با ارتقا همراه بوده به عنوان مثال، بخش الکامپ جابز برای ارتقای شغلی در حوزه فناورس ایجاد شده است و بخش الکلمپ تالکس در بخش محتوایی برای رساندن نقطه نظرات متخصصین حوزه به بازدیدکنندگان در 4 بخش نمایشگاه به صورت رایگان ایجاد شده است.
وی همچنین درباره برآورده کردن انتظارات شرکت کنندگان در نمایشگاه الکامپ بیان کرد: ما در حد توان و حتی بیش از حد انتظار هم توانسته ایم انتظارات آن ها را برآورده کنیم، ما علی رقم افزایش چند برابری قیمت ها از سال گذشته تا کنون هزینه مشارکت ها را افزایش نداده ایم و همین امر انرژی شرکت کنندگان را برای حضور در نمایشگاه افزایش داده است.
مدیر اجرایی الکامپ در پاسخ به سوال مطرح شده درباره اینکه اینوتکس، تلکامپ و الکامپ میتوانند در یک نمایشگاه واحد عرضه شوند، بیان کرد: ما هیج محدودیتی برای حضور این نمایشگاه ها در الکامپ نداریم و همچنین نه تنها هیج رقابتی با آن ها نیز وجود ندارد، بلکه در موارد متعددی برای مشارکت های بخش های مختلف به آن ها مشاوره و پیشنهاد هم داده ایم.