با هدف تحقق فرصت‌های برابر در فناوری سومین رویداد توان تک همزمان با الکامپ برگزار می‌شود

با هدف تحقق فرصت‌های برابر در فناوری 
سومین رویداد توان تک همزمان با الکامپ برگزار می‌شود 
سومین رويداد توان تک با هدف تحقق فرصت‌های برابر در فناوری و دسترس‌پذیری فردا در سومین روز نمایشگاه الکامپ برگزار می شود 

شاهین طبری مدیر استارتاپ توان تک در نشست خبری در حاشیه نمایشگاه الکامپ با اعلام این خبر اظهار داشت : با حمایت موسسه رعد و استارت اپ توان تك این رویداد با حضور امیر ناظمی معاون وزیر ارتباطات و با هدف اطلاع رسانی از توانایی های افراد دارای معلولیت برگزار می شود .
وی گفت: در این پنل که در سالن الکام استارز و ساعت ۲ بعد از ظهر روز شنبه برگزار می شود چالش‌های استارت اپهاي توان یاب بررسی و جایزه سوم جایزه مسئولیت اجتماعی برای تغییر نگرش جامعه توانیابان از سوی موسسه رعد ارائه می شود .
طبري با تاکید بر اینکه حمایت از توانیاب هایی که کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات را راه‌اندازی کرده اند در دستور کار قرار دارد گفت : در نمایشگاه الکامپ امسال استارتاپ های توانیاب با هدف ایجاد فرصت‌های اقتصادی برابر حضور یافته‌اند .
وي گفت : در پاویون توانیابان امسال ارائه کسب و کارهای موفق توانیابان و متناسب سازی آن ها با سایر کسب و کارها مد نظر قرار گرفته است. 
طبري با تاکید بر اینکه نگرش جامعه باید در زمینه توانمندسازی و توان یابان تغییر کند، گفت :استفاده از امكانات شهروندی حق مسلم تمامی توانیابان و معلولان جامعه است و در این زمینه استارت اپ توان تک تمامی تلاش هاي خود را برای این حمایت به کار می گیرد .
وی با اشاره به اینکه با همکاری اتاق ایران و آلمان یکی از استارتاپ های توان یاب مورد حمایت جهانی قرار می‌گیرد، گفت :ما تمام تلاشمان این است که مرزها را برداریم و تا استارت آپ های توان ياب بتوانند در کنار سایر كسب و كارها به فعالیت خود ادامه دهد. طبری همچنین با اشاره به حضور ۱۰ استارت اپ،٥ كسب و كار موفق و بیش از ٢٥  انجمن فعال در عرصه توانمندسازی افراد دارای معلولیت ،گفت :اهمیت دسترس پذیر شدن تکنولوژی برای تمامی افراد جامعه از جمله معلولان در دستور کار استارتاپ توان تک قرار دارد 
وی با اشاره به اینکه نمایشگاه توان تكت برای دومین بار همزمان با نمایشگاه بین‌المللی الکامپ برگزار می‌شود، اضافه کرد: معرفی و حمایت از استارتاپ ها و کسب و کارهایی که در حوزه معلولیت فعالیت می‌کنند یا توسط آن‌ها ایجاد شده‌اند از جمله برنامه های این نمایشگاه است.