ثبت نام در نمایشگاه

اطلاعیه شماره یک الکامپ ۱۴۰۰ 
ثبت نام در نمایشگاه
به اطلاع کلیه علاقمندان و متقاضیان مشارکت در بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک ، کامپیوتر و تجارت الکترونیک - الکامپ می رساند که ثبت نام این نمایشگاه از روز چهارشنبه ‍مورخ ۱۲ خرداد ماه آغاز خواهد شد. 
در این دوره از نمایشگاه مانند سنوات قبل ، متقاضیان کمتر از هشتاد مترمربع فضای نمایشگاهی،‌ بعد از ثبت نام در سایت الکامپ ، ۴۸ ساعت فرصت دارند تا با پرداخت هزینه‌های مرتبط ، ثبت نام خود را قطعی نمایند. متقاضیان بالای هشتاد مترمربع نیز پس از ثبت نام در سایت الکامپ، به ترتیب اولویت زمانی ثبت نام، برای جانمایی دعوت خواهند شد و این گروه نیز پس از تعیین جا ، ۴۸ ساعت مهلت خواهند داشت تا با تسویه حساب مالی، ثبت نام خود را قطعی نمایند . 
متقاضیان سازمان ها و نهادهای دولتی نیز مانند بخش خصوصی می توانند با مراجعه به سایت الکامپ ثبت نام کنند.  بدیهی است ثبت نام این گروه از متقاضیان نیز پس از تسویه حساب مالی قطعی خواهد شد. 
الکامپ ۱۴۰۰ در تاریخ ۱۸ تا ۲۱ تیرماه ۱۴۰۰ با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود و ثبت نام در آن یک مرحله ای و قطعی است.
 
الکامپ ۱۴۰۰  با رویکرد آینده بهتر برگزار خواهد شد و بهداشت آنلاین، آموزش الکترونیک ، بانکداری الکترونیک و خدمات دولت بر بستر شبکه ملی اطلاعات از جمله محورهای اصلی برگزاری این نمایشگاه به شمار می روند.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام به نشانی :www.Iran-elecomp.com 
مراجعه بفرمایید.