اعلام تاریخ برگزاری نمایشگاه 1400

به اطلاع علاقمندان حضور در نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک- الکامپ می رساند،  این نمایشگاه بر اساس مجوز ستاد ملی  مقابله با کرونا از ۱۸ تا ۲۱ تیرماه برگزار خواهدشد و در آن کلیه پروتکل‌های_بهداشتی به طور جدی رعایت می شود. 
بر اساس همین مجوز و رعایت همین شیوه نامه تاکنون نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده و بهداشتی و نمایشگاه بین المللی قیر و آسفالت در روزهای گذشته در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شده و چند نمایشگاه دیگر نیز تا قبل از برگزاری الکامپ برگزار خواهد شد. 
از جمله این نمایشگاهها می توان به نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه ، نمایشگاه بین المللی محیط زیست، نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه، حمام، سوتا و استخر ، نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی و نمایشگاه بیم المللی سنگ های تزئینی و معدن اشاره کرد. 
در نمایشگاه  الکامپ_۱۴۰۰ نیز تلاش شده است تا با فراهم آوردن امکانات بهداشتی، تعریض راهروهای سالن ها و فعال کردن پخش زنده بخش های مختلف نمایشگاه ، گامی مهم برای رعایت پروتکل های بهداشتی برداشته شود. 
متقاضیان حضور و علاقمندان به مشارکت در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰ می توانند از روز چهارشنبه ۱۲ خردادماه با مراجعه به سایت این نمایشگاه به نشانی ( Iran-elecomp.com) ثبت نام کنند. 
ستاد اجرایی الکامپ ۱۴۰۰