استقبال صنعت فاوا از نمایشگاه بیست و ششم الکامپ

مدیر اجرایی الکامپ: استقبال صنعت فاوا از نمایشگاه بیست و ششم الکامپ
مدیر اجرایی الکامپ درباره حضور فعالان حوزه فاوا در این نمایشگاه گفت: تاکنون شاهد استقبال خوب و موثر شرکت های تخصصی، اپراتورها و استارت آپ ها از الکامپ بوده ایم که باتوجه ادامه ثبت نام؛ در روزهای آتی گزارش های آن ارائه خواهد شد.
محمد ثروتی در گفتگو با خبرنگار ستاد اجرایی الکامپ افزود : این نمایشگاه را سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ تیرماه با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی مورد و نظارت ستاد کرونا که برای کلیه نمایشگاه ها وجود دارد برگزار خواهد کرد.
وی درباره اهمیت برگزاری نمایشگاه گفت: صنعت فاوا ابزار مهم و موثری جهت مقابله با کرونا به شمار می رود و در این دوران شرکت هایی متعددی ابتکارات و نوآوری هایی داشته اند که عرضه آن ها در نمایشگاه الکامپ موضوعیت داشته و تقاضاهای متعددی نیز برای حضور درنمایشگاه ها وجود داشت.
مدیر اجرایی الکامپ تاکید کرد: از طرفی تیرماه موعد برگزاری نمایشگاه الکامپ است و از نمایشگاه قبلی هم حدود ۲۴ ماه گذشته است که نیاز صنعت فاوا و مجموعه های استارت آپی  به حضور در نمایشگاه ها به شدت احساس می شد و لذا بر أساس تقویم مصوب شرکت نمایشگاه ها اقدام به تعیین این تاریخ شد.
 
ثروتی گفت: برگزاری نمایشگاه‌ها در اکثر شهرهای کشور به ویژه در تهران از چندین هفته ی قبل مجددا آغاز شده است و در هفته های گذشته چندین نمایشگاه برپا شده که در آن شیوه‌نامه بهداشتی مورد تایید ستاد کرونا اعمال گردیده است، ضمن این که توجه داشته باشیم که در حال حاضر مجتمع های تجاری؛ مراکز اقتصادی و وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو فعال بوده و خود مردم مستقیما اقدام به رعایت شیوه نامه ها بهداشتی می کنند و اصولا موضوع لزوم تداوم کسب و کارها و تقویت آن ها هم زمان با رعایت شیوه  نامه ها را در وضع کنونی کشور باید مدنظر قرار دهیم.
 
مدیر اجرایی الکامپ در ادامه گفت: امسال علاوه بر سالن های شرکت های فاوا و اپراتورها، حضور اکو سیستم نوآوری شامل استارت آپ ها  و شرکت های دانش بنیان را در بخش  الکام استارز خواهیم داشت و الکامپ امسال از حمایت ویژه معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور ؛ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان فناوری اطلاعات ایران برخوردار است.
مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ  بیست و ششم  با اشاره به موارد رعایت شیوه  نامه های بهداشتی گفت: در نمایشگاه این دوره، از بازدیدکنندگان تخصصی استقبال به عمل خواهد آمد ؛ سیستم تهویه هوا تقویت شده و جریان هوا بهتر از سال های گذشته است، بسته های بهداشتی در زمان ورود به بازدیدکنندگان  تخصصی داده خواهد شد و در ورودی سالن ها نیز دروازه های ضدعفونی کننده تعبیه شده است.
وی افزود : از تمامی بازدیدکنندگان تب سنجی می شود و ورود افراد بدون ماسک به تمامی فضاها ممنوع است و رعایت فاصله ی اجتماعی نیز کنترل می شود.
ثروتی درباره دیگر تدابیر اتخاذ شده در الکامپ امسال گفت: در بخش غرفه سازی ها نیز شیوه  نامه های  خاصی مانند عدم وجود فضاهای بسته و مسقف، رعایت فاصله های اجتماعی، شیلدهای روی کانترها و سایر موارد وجود دارد که شرکت های غرفه ساز ملزم به رعایت آن ها هستند.
 
مدیر اجرایی الکامپ تاکید کرد: بخش هایی از نمایشگاه علاوه بر حضوری به صورت آنلان و مجازی برگزار خواهد شد و باعث خواهد شد تعداد مخاطبان بیشتری از نمایشگاه و رویدادهای جانبی آن استفاده کنند و دستگاه های دولتی نیز در این نمایشگاه به معرفی آخرین خدمات خود خواهند پرداخت.
 
ثروتی با دعوت از شرکت ها و استارت آپ ها دعوت کرد که با مراجعه به سایت نمایشگاه الکامپ به نشانی www.iran-elecomp.com نسبت به ثبت نام و حضور در این نمایشگاه در موعد مقرر اقدام کنند