مهلت پیش ثبت نام تمدید شد

پیرو درخواست تعدادی از شرکت‌ها که موفق به پیش ثبت نام دربیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ،الکامپ  نشده اند و با هدف ایجاد فرصتی دیگر برای حضور در این نمایشگاه به اطلاع می‌رساند سایت ثبت نام از تاریخ ۲۲ آبان ماه لغایت ۱۰ آذرماه ۱۴۰۰ باز خواهد شد.
در این دور از ثبت نام مانند سنوات قبل ، متقاضیان کمتر از هشتاد مترمربع فضای نمایشگاهی،‌ بعد از ثبت نام در سایت الکامپ ، ۴۸ ساعت فرصت دارند تا با پرداخت هزینه‌های مرتبط ، ثبت نام خود را قطعی نمایند. متقاضیان بالای هشتاد مترمربع نیز پس از ثبت نام در سایت الکامپ، به ترتیب اولویت زمانی ثبت نام، برای جانمایی دعوت خواهند شد و این گروه نیز پس از مشخص شدن غرفه ، ۴۸ ساعت مهلت خواهند داشت تا با تسویه حساب مالی، ثبت نام خود را قطعی نمایند . 
متقاضیان سازمان ها و نهادهای دولتی نیز مانند بخش خصوصی می توانند با مراجعه به سایت الکامپ ثبت نام کنند.  بدیهی است ثبت نام این گروه از متقاضیان نیز پس از تسویه حساب مالی قطعی خواهد شد. 
#الکامپ_۱۴۰۰ در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود .
 
الکامپ ۱۴۰۰  با رویکرد #آینده _بهتر برگزار خواهد شد و #سلامت _آنلاین، #آموزش _الکترونیک ، #بانکداری _الکترونیک و خدمات دولت بر بستر #شبکه _ملی _اطلاعات از جمله محورهای اصلی برگزاری این نمایشگاه به شمار می روند.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام به نشانی :www.Iran-elecomp.com 
مراجعه بفرمایید.