حضور فعال شرکت های مدیریت دارایی های دیجیتال و بلاکچین در الکامپ 1400

نمایشگاه الکامپ در حالی در اواخر بهمن ماه 1400 برگزار می شود که سرمایه‌گذاران و دست اندرکاران صنعت مدیریت دارایی های دیجیتال، بلاکچین  و صرافی های دیجیتال کشور برای معرفی فرصت‌های جدید کسب و کار در فضای دیجیتالی و تعامل رو در روی خود با مخاطبین، حضور فعالی در این نمایشگاه خواهند داشت.

 
در این چارچوب ستاد اجرایی الکامپ تلاش کرده با ایجاد فضای مناسب در قالب  بخش های نمایشگاهی و سخنرانی و سایر ابزارها برای شرکت های فعال در حوزه دارایی های دیجیتال و بلاکچین، توانایی های فعالان این عرصه را به نمایش درآورد که با استقبال قابل توجه این شرکت ها روبرو شده است. در نمایشگاه الکامپ 1400  شرکت های مدیریت دارایی دیجیتالی برای اولین بار است که  به صورت مسنجم و گسترده در یک نمایشگاه به معرفی حضوری و مستقیم خود می پردازند.
الکامپ ۱۴۰۰ در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود .
 
الکامپ ۱۴۰۰  با رویکرد آینده بهتر برای اقتصاد دیجیتال برگزار خواهد شد و سلامت آنلاین، آموزش الکترونیک ، بانکداری الکترونیک و خدمات دولت بر بستر شبکه ملی اطلاعات از جمله محورهای اصلی برگزاری این نمایشگاه به شمار می روند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به نشانی :www.Iran-elecomp.com  مراجعه نمایند.