اطلاعیه شماره 16؛ تعامل سرمایه و ایده های نو در آوردگاه سرمایه در الکامپ۱۴۰۰

ستاد اجرایی نمایشگاه الکامپ 1400 با انتشار فراخوانی در چارچوب اطلاعیه شماره 16 خود از فعالان بازار سرمایه و استارتاپ ها برای حضور در آوردگاه سرمایه در این نمایشگاه دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی الکامپ؛ آوردگاه سرمایه یکی از اجزای اصلی الکام استارز است که سابقه ی چند ساله دارد و مورد استقبال فعالان بازار سرمایه و استارتاپ ها قرار گرفته است.
این بخش کمک می‌کند تا سرمایه‌گذاران با استارتاپ‌ها و کسب‌کارهای نو در جریان برگزاری نمایشگاه الکامپ آشنا شوند و بتوانند روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کنند. 
به همین منظور ستاد اجرایی الکامپ در نظر دارد با دریافت اطلاعات کسب‌‌کارها و ارائه آنها به سرمایه‌گذاران به صورت حضوری و آنلاین کمک کند تا جذب سرمایه و سرمایه گذاری با سهولت بیشتری برای استارتاپ‌ها انجام گیرد.
سرمایه گذاران نیز در این آوردگاه، می‌توانند از ایده های بکر و نوآورانه استارتاپ‌ها که دارای طرح های توجیه پذیر است، بهره ببرند. سرمایه گذاران، استارتاپ ها و علاقمندان به جذب سرمایه می توانند از این نشانی  http://iran-elecomp.com/ اقدام نمایند. نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰ از ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار می شود.