اطلاعیه شمار 17؛ حضور استارتاپ های دانش آموزی در تینوستارز


ستاد اجرایی الکامپ 1400 در نظر دارد در راستای مسئولیت اجتماعی بخش خصوصی و برای ایجاد بستر تعاملات و شبکه سازی تیم های دانش آموزی در کنار کسب و کارهای توسعه یافته در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دومین رویداد تینوستارز را برگزار کند.
به گزارش روابط عمومی الکامپ؛ این رویداد که سومین حضور استارتاپ های دانش آموزی در نمایشگاه الکامپ و دومین رویداد تینوستارز به شمار می رود، به منظور ایجاد فضایی واقعی جهت طرح ایده‌های حرفه‌ای و برتر برای دانش‌آموزان و رقابت میان آنها طراحی شده و توسعه فرهنگ کارآفرینی در میان دانش‌آموزان را هدف گذاری کرده است. 
همچنین استارت‌آپ‌های دانش‌آموزی دارای ایده برتر جهت حضور حرفه‌ای در فضای کسب‌وکار مورد توانمندسازی قرار می‌گیرند و به استارت آپ های برتر در این بخش جوایزی نیز داده خواهد شد و برای آنها فرصت های استثنایی ایجاد می شود.
در رویداد تینوستارز تلاش می شود فضایی برای ایجاد خود باوری و ارزش گذاری به باورهای آینده سازان و ایجاد انگیزه و ارتباط موثر و هدفمند بین دانش آموزان برای کسب تجربیات جدید و امکان استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران علاقه مند، ایجاد شود . 
برای دریافت آخرین اطلاعات و اخبار الکامپ 1400 می توانید به نشانی www.iran-elecomp.com  مراجعه کنید . بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک از ٢٧ الی ٣٠ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.