اطلاعیه شماره پنج

الکامپ اسمارت (ELECOMP SMART)

فرصتی برای معرفی توانمندی­ها و ظرفیت­های هوشمندسازی صنایع مخلتف در فضایی اختصاصی

امسال برای اولین بار بخش جدیدی با عنوان الکامپ اسمارت به نمایشگاه افزوده خواهد شد. هدف از این­ اقدام معرفی توانمندی­ها و راهکارهای ارائه شده توسط کسب وکارهای فعال در حوزه هوشمندسازی صنایع و بخشهای اولویت­دار نظیر صنعت و معدن، کشاورزی، سلامت، خودرو، آموزش، انرژی، شهر هوشمند و .... در یک فضا اختصاصی می­باشد.

با حضور در این بخش علاوه بر فرصت عرضه توانمندی کسب و کار خود در حوزه هوشمندسازی به متولیان و فعالان سایر صنایع که به طور ویژه جهت بازدید از این بخش نمایشگاه دعوت می­شوند، امکان آشنایی با سایر فعالان این عرصه و هم­افزایی توانمندی­ها نیز برای شما فراهم خواهد شد.

لذا خواهشمنداست در فرم ثبت نام بخش شرح فعالیت شرکت توضیحاتی شامل معرفی محصول و راهکار هوشمندسازی، حوزه‌ کاربرد، تجربه فروش و اجرای عملیاتی، مشتریان، اندازه شرکت، سابقه نمایشگاهی نیز ذکر شود، و در ادامه بخش زمینه فعالیت بر حسب نوع فعالیت شرکت گزینه هوش مصنوعی و یا هوشمند سازی را انتخاب نمائید.

با توجه به محدودیت­ها، شرکت­های فناوری که دارای راهکار اجرایی پیاده­سازی شده در سایر صنایع باشند، پس از انجام ارزیابی اولیه از محصول و شرکت، در اولویت حضور قرار خواهند گرفت.

متقاضیان این بخش می توانند از 13 الی 18 خرداد ماه نسبت به ثبت نام در بخش سامانه ثبت نام اقدام نمایند.