شرکت‌های فناوری اطلاعات از 31 استان کشور در الکامپ حضور دارند

رییس كميته اجرايي الكامپ ٢٤ گفت: از تمام استان‌های کشور، شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه الکامپ حضور دارند.

ستاد خبری الکامپ 24- سید حسن هاشمی رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان خراسان رضوی و رییس كميته اجرايي الكامپ ٢٤ گفت: در رویداد امسال استان‌های البرز، اصفهان و خراسان به صورت مستقل غرفه دارند. علاوه بر این شاهد حضور استارتاپ‌ها و شرکت‌های ICT از تمام 31 استان کشور در الکامپ هستیم.

هاشمی افزود: در طبقه دوم سالن خلیج فارس نیز نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و کشور به صورت تجمیعی، به معرفی خدمات این سازمان می‌پردازند و سایر استان‌ها نیز در صورت نیاز می‌توانند از فضای این غرفه استفاده کنند.

وی ادامه داد: شرکت‌های علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در سایر استان‌ها و یا همکاری با شرکت‌های فعال در نقاط مختلف کشور می‌توانند از طریق سازمان‌های نظام صنفی استانی اقدام کرده و با پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های سراسر کشور آشنا شوند.

رییس كميته اجرايي الكامپ ٢٤ با بیان این که فناوری اطلاعات یک صنعت میان رشته‌ای محسوب می‌شود گفت: بسیاری از مخاطبان ما، بخش‌های سنتی اقتصاد هستند که می‌خواهند به سمت اقتصاد دیجیتال حرکت کنند. با نگاهی به صنایعی چون گردشگری، تبلیغات یا سلامت، سیر تحول به سمت اقتصاد دیجیتال مشهود است.

هاشمی با بیان این که تلاش کردیم الکامپ بیست و چهارم هر چه بیشتر با سبک و سیاق و دانش روز صنعت نمایشگاهی برگزار شود گفت: امیدواریم رویدادهای جانبی مانند الکام‌تاکز، الکام ترندز و الکام‌استارز بر غنای هرچه بیشتر الکامپ 24 بیفزاید.

براساس این گزارش، بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ ششم تا نهم مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.