نشست آشنایی با اعطای تسهیلات و ضمانت‌نامه‌های صحا برای شرکت های خصوصی فناوری اطلاعات در الکامپ

 

 

به همت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در دومین روز از برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ۲۰۱۸) نشست آشنایی با اعطای تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه‌های صحا برای شرکت های خصوصی فعال در حوزه فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) به عنوان بزرگ‌ترین گردهمایی فعالان و کارشناسان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور امسال ششم تا نهم مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد. 

 الکامپ بیست و چهارم شامل بخش‌های الکام استارز، الکام گیمز، الکام ترندز، پاویون نظام‌های استانی و دولت الکترونیک خواهد بود.

«پیش به‌سوی اقتصاد دیجیتال با توان ایرانی» شعار امسال نمایشگاه الکامپ است که با توجه به نام‌گذاری امسال با عنوان «حمایت از کالای ایرانی» و همچنین روند رو به رشد اقتصاد دیجیتالی و لزوم توجه بیشتر به این عرصه انتخاب‌شده است.

علاقه‌مندان برای بازدید از غرفه‌ صحا در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، می‌توانند ۶ تا ۹ مرداد به سالن خلیج‌فارس و مراجعه کنند و کارشناسان صندوق آمادگی پاسخگویی به سوالات متقاضیان در خصوص تسهیلات و ضمانت‌نامه‌های صحا هستند.

همچنین صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک(الکامپ۲۰۱۸) در پاویون وزارت صنعت، معدن و تجارت در سالن دولت الکترونیک حضور خواهد داشت. 

نشست جانبی معرفی خدمات صحا و آشنایی با چگونگی اعطای تسهیلات و صدور ضمانت‌نامه برای شرکت‌های خصوصی و تعاونی روز یکشنبه هفتم مردادماه در طبقه سوم سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران ساعت ۱۰ صبح برگزار ًخواهد شد.