خدمات رسانه‌ای ویژه اخبار رسمی برای شرکت‌های حاضر در الکامپ ۹۷

اخبار رسمی در راستای اطلاع‌رسانی و خبرسازی دستاوردهای شرکت‌های حاضر در نمایشگاه الکامپ 97، خدمات ویژه‌ای را برای شرکت‌کنندگان حاضر در این نمایشگاه در نظر گرفته است. این خدمات شامل تهیه و انتشار خبر در مجموعه‌ای از رسانه‌های مختلف کشور است.

ستاد خبری الکامپ اخبار رسمی در راستای اطلاع‌رسانی، پوشش خبری و خبرسازی برای شرکت‌های حاضر در نمایشگاه الکامپ، خدمات ویژه‌ای را در نمایشگاه الکامپ 97 برای شرکت‌کنندگان حاضر در نمایشگاه در نظر گرفته است.

در این راستا، اخبار رسمی از تمامی شرکت‌های حاضر در نمایشگاه الکامپ 1397 دعوت می‌کند به غرفه اخبار رسمی مراجعه کنند و از خدمات اخبار رسمی به مناسبت نمایشگاه الکامپ بهره ببرند.

خدمات اخبار رسمی در این نمایشگاه شامل تهیه فیلم 3 دقیقه‌ای از کسب‌وکارها و انتشار آن در آپارات، تهیه محتوای خبری از فیلم تهیه شده و انتشار رایگان آن در اخبار رسمی، انتشار آنلاین محتوای خبری و فیلم ضبط شده در شبکه‌های اجتماعی (لینکدین، توئیتر و ...) اخبار رسمی و تهیه گزارش تصویری از غرفه‌ها است. شایان ذکر است این خدمات که ارزشی معادل دو میلیون و پانصد هزار تومان است، به صورت رایگان به شرکت‌های حاضر ارائه می‌شود.

علاوه بر خدمات فوق‌الذکر، کسب‌وکارهایی که به دنبال خبرسازی بیشتر در رسانه‌ها و ایجاد موج خبری از فعالیت‌های خود هستند می‌توانند از کمپین‌های رسانه‌ای پیشرفته اخبار رسمی ویژه الکامپ97 برای انتشار محتواهای خود در رسانه‌ها و خبرگزاری‌های معتبر داخلی و بین‌المللی نیز استفاده کنند.

علاقه‌مندان برای استفاده و رزرو این خدمات در طی روزهای نمایشگاه می‌توانند به سایت اخبار رسمی به آدرس akhbarrasmi.com مراجعه کنند و زمان مناسب خود را برای تهیه خبر، گزارش رزرو کنند.