استقبال کم نظیر از ثبت نام الکامپ ۱۴۰۱

ثبت نام بیست و ششمین دوره الکامپ درحالی از روز گذشته ( شنبه ۲۱ خردادماه ) آغاز شد که استقبال گسترده متقاضیان و علاقمندان حضور در این نمایشگاه، نوید الکامپی پر رونق می دهد.

بر اساس اعلام ستاد اجرایی الکامپ ۱۴۰۱ ، تنها در روز اول پیش ثبت نام، بیش از ۲۰۰ شرکت برای در اختیار گرفتن فضای نمایشگاهی درخواست ارائه کرده اند که در نوع خود کم نظیر بوده است. حضور ويژه تر اپراتورهای اصلی تلفن همراه، شرکت های بزرگ استارت آپی و مجموعه های  دارایی دیجیتال در روز اول پیش ثبت نام، قابل توجه بوده است.

با توجه به استقبال کم نظیر از اولین روز پیش ثبت نام الکامپ 26 به نظر می رسد، شرکت ها، استارت آپ های و سازمان های دولتی بی صبرانه منتظر برگزاری این بزرگترین رویداد تجاری و فناوری هستند. نظر به اینکه فضای نمایشگاهی در این دوره در مقایسه با آخرین نمایشگاه الکامپ محدود تر شده است، بدینوسیله اعلام می شود به محض تکمیل فضای نمایشگاهی، سایت ثبت نام بسته خواهد شد.

انتظار می رود با ادامه ثبت نام الکامپ تا ۴ تیرماه در بخش های مختلف، به ويژه بخش استارت آپ ها، الکامپ ۲۶ یکی از بزرگترین نمایشگاه های الکامپ از زمان آغاز به کار آن باشد.

نمایشگاه تخصصی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک - الکامپ از 10 تا 13 مرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.