پیام رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران

به نام  خدا 

 

بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکامپ را در شرایط سخت  و  به  منظور ارایه  فناوری های نوین  در مقابله  با  ویروس کرونا با رعایت شیوه‌نامه های بهداشتی در تیر ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می کنیم.

به همین مناسبت با افتخار از بزرگان عرصه‌ی فناوری دعوت می‌کنم تا در این نمایشگاه که ۱۸ تیر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد، در کنار مجموعه‌های نوظهور  و  استارت آپ ها حضور به هم رسانند.

بر این عقیده‌ایم که در روزگار کرونا و در شرایط ویژه‌ی اقتصادی، توجه به موضوع کسب و کار، بیش از پیش اهمیت یافته است. نمایشگاه الکامپ فرصتی برای بروز و ظهور توانمندی‌های فعالان حوزه‌ی فناوری پیش روی هر یک از آنان قرار خواهد داد در تلاش هستیم  که  الکامپ ۱۴۰۰، نمایشگاهی متفاوت و خلاقانه  باشیم.

در دوره‌ای به سر می‌بریم که توجه به فناوری‌های نوظهور، در سراسر جهان بیشتر شده است و البته که شیوع ویروس کرونا و ایجاد محدودیت‌های اجتماعی سراسری نیز، اقبال به استفاده‌ از خدمات غیرحضوری را به مراتب بیشتر کرده است. در این شرایط، اهمیت حوزه‌ی فناوری و تاثیرگذاری آن بر سایر صنایع بیش از پیش بر همگان آشکار خواهد شد.

در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰، با نگاه مبتنی بر اقتصاد دیجیتال و تغییر سبک و کیفیت زندگی به دنبال این هستیم که ضمن ارائه‌ی خدمات و توانمندی‌های مجموعه‌های مختلف حوزه‌ی فناوری، به سمتی حرکت کنیم که با همراهی یکدیگر و در مواجهه با بحران‌هایی از جمله پاندمی کرونا، بیش از گذشته بتوانیم از فناوری‌های نوین بهره‌مند شویم.

 

حسین اسلامی، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران