قوانین عمومی

مطالعه موازد زیر الزامی بوده و تایید آن به معنی پذیرش تمامی موارد می باشد.

 

* پیش ثبت نام در نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک به صورت اینترنتی می باشد، جهت اطلاع از تمامی مراحل ثبت نام می‎توانید ضمن مطالعه راهنمای ثبت نام نسبت به تکمیل فرم پیش ثبت نام خود اقدام نمایید. کلیه علاقمندان به حضور در نمایشگاه می بایست نسبت به انجام کامل مراحل ثبت نام و اقدام نمایند.

* ثبت نام اولیه متقاضیان محترم تنها به عنوان شناسایی شرکت ها و یا اشخاص (استارت آپ های) متقاضی و برآورد میزان درخواست متقاضیان می باشد و به هیچ عنوان به معنی ثبت نام قطعی متقاضیان محترم نیست و هیچگونه تعهدی را برای ستاد برگزاری جهت حضور متقاضیان ایجاد نخواهد کرد و حق پذیرش و یا عدم پذیرش شرکت ها برای دبیرخانه محفوظ است.

* ارائه اطلاعات کامل متقاضیان و اظهار دقیق زمینه فعالیت از جمله مواردی است که می بایست متقاضیان در هنگام پیش ثبت نام در تعیین و اعلام آن دقت فرمایند. از این رو، پیش ثبت نام بر اساس خود اظهاری شرکت ها و اخذ تقاضای ریالی و ارزی از متقاضیان انجام خواهد شد. اطلاعات درافت شده بعد از پایان پیش ثبت نام ارزیابی و صحت سنجی می گردند.

* مشاركت كنندگان داخلي مجاز به نمايش كالا و محصولات خارجي يا استفاده از پوستر و نام شركت خارجي نمي‌باشند. در صورت عدم رعايت اين نكته، شركت كننده ملزم به پرداخت اجاره بها غرفه به صورت ارزي بر اساس تعرفه شركت كنندگان خارجي خواهد بود. در این راستا کلیه متقاضیان حضور در بخش ریالی نمایشگاه می بایست علاوه بر مدارک ارسالی نسبت به تکمیل فرم تعهدنامه ارزی- ریالی F13 و تودیع چک به میزان کل ارزش ارزی غرفه نزد ستاد برگزاری اقدام نمایند. بدیهی است ستاد برگزاری از ثبت نام شرکت هایی که نسبت به تکمیل فرم تعهدنامه و تودیع چک تضمین ارزی- ریالی اقدام ننمایند معذور می باشد. نرخ تسعیر ارز با هماهنگی بخش مالی ستاد بر اساس نرخ روز ثبت نام خواهد بود.

* چنانچه بنا به هر دليلي كميته ارزي- ريالي شركت سهامي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي فضاي نمايشگاهي دراختيار شركت كننده را ارزي تشخيص دهد مشاركت كننده بايد تمامي هزينه‌ها را تمام و كمال براساس تعرفه ‌هاي ارزي حداکثر تا 24 ساعت پس از ابلاغ کتبی ستاد برگزاری به مشارکت کننده، پرداخت نمايد.در صورت جریمه شدن هزینه ریالی پرداختی ضبط و کلیه هزینه ها می بایست براساس تعرفه های ارزی پرداخت گردد.

* حق کامل جانمایی شرکت های متقاضی غرفه زیر 80 مترمربع منحصراً در اختیار ستاد برگزاری بوده و متقاضیان با امضا این مدرک هرگونه حقی را در این خصوص از خودسلب می نمایند.

نکته بسیار مهم:

* تمامی متقاضیان نمایشگاه جهت شروع ثبت نام می بایست ابتدا باید در سایت عضو شوند. جهت عضویت در سایت باید نوع عضویت خود را مشخص نمایید، عضویت به دو صورت حقیقی (صرفا جهت استارت آپ ها) یا حقوقی (برای انواع ثبت نام های زیر) می باشد در هر یک از دوبخش میبایست اطلاعات مورد نظر تکمیل گردد.

* با توجه به رویکرد سازمان نظام صنفی رایانه ای در این دوره بر ایجاد 6 بخش محتوایی در نمایشگاه نسبت به انتخاب حوزه مرتبط دقت لازم را مبذول فرمایید.

* الکامپ     * الکام استارز     * الکام ترندز     * الکام جابز     * الکام گیمز     * دولت الکترونیک

* متقاضیان کانتر استارت آپ می بایست در بخش متراژ غرفه ریالی داخل سالن عدد 1 را قید نمایند.

یادآوری: پس از پایان عملیات پیش ثبت نام (از تاریخی که متعاقبا بر روی سایت اعلام خواهد شد)، ستاد برگزاری ضمن بررسی تقاضاهای دریافتی و بر اساس دو پارامتر مرتبط بودن زمینه فعالیت متقاضی با موضوع نمایشگاه و زمان انجام پیش ثبت نام نسبت به شروع عملیات فعالسازی شرکت ها اقدام خواهد نمود.

در این راستا با در نظر گرفتن اولویت ثبت نام، شرکت های متقاضی فضاهای کم تر از ۸۰ متر مربع راسا توسط ستاد تایید خواهند شد که این قبیل شرکت ها ضمن مراجعه به پنل ثبت نام خود، می بایست نسبت به ارسال مدارک ثبت نام و درخواست غرفه و اخذ پیش فاکتور و پرداخت آن اقدام نمایند.

جانمایی این شرکت ها پس از ثبت فیش مالی آنها بر روی سامانه و تایید بخش مالی ستاد برگزاری، راسا توسط ستاد برگزاری انجام خواهد شد. متقاضیان فضاهای بالای ۸۰ متر مربع نیز بر اساس اولویت ثبت نام توسط ستاد برگزاری به جلسه حضوری جانمایی دعوت خواهند شد.

با توجه به تعدد متقاضیان و ضیق وقت، حضور نماینده تام الاختیار شرکت های متقاضی در راس ساعت مقرر الزامی می باشد. متقاضیان می توانند در جلسه جانمایی از فضاهای موجود نسبت به انتخاب فضا اقدام نمایند و پس از تایید فضای مربوطه، توسط ستاد برگزاری فعالسازی شده و متقاضی می بایست نسبت به ارسال مدارک و ثبت درخواست خود در سامانه ثبت نام و دریافت پیش فاکتور و پرداخت هزینه طی مدت 72 ساعت پس از دعوت به جانمایی اقدام نمایند.

 

* فعالسازی: شرکت های متقاضی غرفه زیر 80 مترمربع در زمانی که متعاقبا بر روی سایت اعلام خواهد شد از طریق ایمیل نسبت به فعالسازی مطلع خواهند شد. شرکت های متقاضی غرفه بالای 80 مترمربع پس از دعوت به جانمایی به صورت حضوری فعالسازی می شوند.